Наповнення веб-сайту вмістом

Якщо ви надасте необхідний для публікації на веб-сайті матеріал, то ми це зробимо за вас. Якщо у вас немає такого матеріалу, тоді ми наймемо спеціаліста який напише тексти для сайту. Написання вмісту для веб-сайту - це робота письменника рекламних і пропагандистських текстів (матеріалів), яка оцінюється, розробляється та оплачується окремо.

Управління веб-сайтом

Зазвичай після розміщення веб-сайту в мережі Інтернет настає питання, щодо управління новоствореним сайтом, а саме: додати, змінити чи видалити інформацію і таке інше. Буває, що немає необхідності, але інколи ця необхідність виникає. Тому ви можете це зробити самостійно, або доручити цю справу нам за окрему платню. Ми можемо разово, або щомісяця керувати вашим веб-сайтом.

Підтримка та супровід веб-сайту

Будь-який веб-сайт потребує постійного супроводу та підтримки. У власника веб-сайту можуть виникнути будь-які труднощі, які не залежать від розробника. Всі труднощі, які виникатимуть у процесі експлуатації веб-сайта ми візьмемо на себе за окрему платню.

Реклама та просування веб-сайту

Ця послуга особлива і у ній є потреба кожного веб-сайту. Є маса способів рекламування, поширення та просування веб-сайту, якими ви можете скористатися самостійно або доручити цю рутину нам, а ми це залюбки зробимо для Вас, за окрему платню.

Система управління веб-сайтом

За додаткову платню ми встановимо і налаштуємо для Вас систему управління вмістом та веб-сайтом:
- TYPO3 CMS
- WordPress CMS
- Joomla CMS
Та багато інших відомих та невідомих систем управління.

Дизайн та макет веб-сайту

За визначену оплату створюємо дизайн веб-сайту та розробляємо макет для вашого власного веб-сайту. Якщо у вас не достатньо коштів для розробки унікального дизайну, то ми підберемо для вас з поміж безкоштовних, або купимо для вас готовий дизайн-макет, для нового веб-сайту та інтегруємо його.